В Україні ВПО отримують важливі смс-повідомлення (ФОТО)

Міністерство соціального захисту населення Запоріжжя інформує громадян про припинення соціальних виплат з 1 квітня 2024 року. Відповідне SMS-повідомлення було відправлено отримувачам соціальної допомоги.

Для продовження отримання соціальної допомоги рекомендовано звернутися до органів соціального захисту з документами, що підтверджують місце фактичного проживання. Інформація про виплати та необхідні документи доступні за телефоном, вказаним у повідомленні, або за адресою в Запоріжжі.

У 2024 році зміниться порядок виплат для ВПО

З 1 квітня допомогу автоматично продовжать для українців, чиє матеріальне становище потребує додаткової підтримки.

Про те, як працюватиме система надання державної допомоги для вимушено переміщених осіб повідомили у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Так, на лютий допомогу подовжено, а з 1 березня автоматично подовжать виплати лише для певних категорій ВПО:

непрацюючим пенсіонерам, які отримують пенсію менш як 9444 гривень;людям з інвалідністю першої та другої групи;дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування;прийомним батькам та вихователям дитячих будинків сімейного типу, а також дітям з інвалідністю та тяжкохворих дітей.

«Всім іншим внутрішньо переміщеним особам виплати можуть подовжити на підставі заяви. Люди повинні звернутися до управління соціального захисту населення і там перевірять їх право», — розказала заступниця директора Департаменту Катерина Кривошей. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-ukrayini-vpo-otrimuyut-vazhlivi-sms-povidomlennya-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top