В Україні ввели нові карантинні обмеження: де їх реалізують та чого вони стосуватимуться

Уряд підтримав постанову Кабінету Міністрів України, якою вводяться обмеження на виконання пасажирських перевезень. У «червоних» карантинних зонах забороняються як регулярні, так і не регулярні пасажироперевезення. Тобто фактично зупиняється робота громадського транспорту: від наземного – автобуси, трамваї, тролейбуси та маршрутки, до залізничного – електрички. Обмеження стосуються і метро.

Ввели обмеження на перевезення пасажирів і у авто. Новою постановою забороняється перевозити більше 5 людей у салоні одного автомобіля.

На такі заходи пішли через важку епідситуацію, що склалася у Івано-Франківську. І передусім ци заходи впроваджують для того, аби зупинити розповсюджені вірусу і далі.

Нагадаємо, Запоріжжя наразі знаходиться у «помаранчевій» зоні. Та рішення про зонування переглядають щотижня. І у залежності від епідситуації у регіоні, карантинні заходи можуть як послабляти, так і посилювати.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-vveli-novi-karantinni-obmezhennja-de-ih-realizujut-ta-chogo-voni-stosuvatimutsja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-vveli-novi-karantinni-obmezhennja-de-ih-realizujut-ta-chogo-voni-stosuvatimutsja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top