В Україні з 1 червня відбудеться підвищення вартості електроенергії: деталі нового тарифного плану

З 1 червня цього року в Україні очікується зростання цін на електроенергію для домогосподарств. Про це оголосили представники Міністерства енергетики, які зараз працюють над остаточним формуванням нових тарифів.

Світлана Гринчук, заступниця міністра, під час національного телемарафону розповіла, що українська енергетична інфраструктура зазнала значних пошкоджень внаслідок недавніх атак. Це змусило енергетичний сектор працювати в умовах підвищеної навантаження для забезпечення стабільного постачання електроенергії.

«Ми провели тривалі аналізи та зараз завершуємо обговорення урядових рішень. Ймовірно, рішення про нові тарифи буде прийняте до кінця поточного тижня,» — сказала Гринчук.

Вона також зазначила, що нова тарифна політика передбачатиме диференціацію платежів: за базовий споживчий ліміт електроенергії ціна залишиться без змін, але в разі перевищення цього ліміту застосовуватиметься вищий тариф. Зокрема, за кожен кВт, спожитий понад встановлений ліміт у 100 кВт на місяць, споживачі платитимуть на 80% більше, ніж раніше. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-ukrayini-z-1-chervnya-vidbudetsya-pidvishhennya-vartosti-elektroenergiyi-detali-novogo-tarifnogo-planu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top