В Україні за підтримки Зеленського існує проросійський ідеологічний блок в правоохоронних органах, – Ігор Артюшенко

В Україні, по суті, за підтримки Зеленського існує проросійський ідеологічний блок в правоохоронних органах. Без нього вони б не отримали тих впливів ані на правоохоронні органи, ані на суди. Про це в ефірі «Прямого» заявив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

В програмі обговорили рішення суду залишити під вартою Андрія Антоненка.

Ігор Артюшенко наголосив, що наразі в Україні відбувається ручне керування силовиками владою і особисто президентом Зеленським. Тому сподіватись на справедливі вироки у політичних справах, які особливо стосуються військових, українцям не доводиться.

«Яскравим прикладом є справа Андрія Антоненка – коли винних призначили на пресконференції.

Ми всі пам’ятаємо як це було: зібралось вище керівництво країни, яке заявило, що вони розкрили дуже важливу справу і показали пальцем – «ось винні». І ось ці «винні», в першу чергу Антоненко, вже півтора роки сидять.

Поки вище керівництво держави так само не скаже, що вони не винні – ніхто їх не випустить. І це, на жаль, щодо питання справедливості. Нема зараз справедливості – є ручне управління судами і правоохоронними органами», – наголосив Ігор Артюшенко.

Сообщение В Україні за підтримки Зеленського існує проросійський ідеологічний блок в правоохоронних органах, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-ukraini-za-pidtrimki-zelenskogo-isnuie-prorosijskij-ideologichnij-blok-v-pravoohoronnih-organah-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top