В Україні заборонили продаж пластикових пакетів

Як пише «Економічна правда», під час засідання 1 червня ВРУ підтримала у другому читанні законопроєкт №2051-1 «про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Документом забороняється розповсюдження пакетів у магазинах, місцях роздрібної торгівлі, громадського харчування. Заборона стосуватиметься пластиковий та тонких пластикових та оксорозкладних пластикових пакетів.

Виключенням стануть лише біорозкладні пакети, і такі, товщина пластику в яких менш ніж 15 мікрон. Їх все ще можна буде застосовувати для пакування м’яса, риби, сипучих продуктів.

Компаніям та підприємствам дали 9 місяців на те, що адаптувати свою роботу та формати пакування товарів відповідно до прийнятого закону. А ті, хто не впорається та буде порушувати закон, вимушені будуть сплатити штраф у розмірі від 1700 до 8500 грн в залежності від «частоти» порушень.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-zaboronili-prodazh-plastikovih-paketiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-zaboronili-prodazh-plastikovih-paketiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top