В Україні запускають новий вид допомоги для ВПО: подробиці

В Україні заплановано впровадження нового виду підтримки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) – субсидій на оренду житла. Такий механізм соціальної допомоги раніше не існував у країні.

Про це повідомило Міністерство соціальної політики, зазначивши, що проєкт рішення щодо цієї допомоги знаходиться на узгодженні в уряді, передає «Акцент».

Після затвердження рішення очікується, що від червня ВПО зможуть скористатися новим інструментом підтримки. Проте варто зауважити, що проєкт буде запущено у формі пілотного проекту, а його реалізація планується на 2 роки.

Розмір субсидії буде враховувати вартість оренди у конкретному регіоні або населеному пункті, оскільки ціни значно відрізняються. Крім того, величина підтримки буде залежати від:

кількості осіб у сім’ї, що орендує житло;доходів цього домогосподарства.

Це дозволить визначити, чи зможе сім’я самостійно оплачувати рахунки за оренду. За словами представників Мінсоцполітики, чим нижчий рівень доходів, тим більший відсоток вартості оренди покриє субсидія. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Мінсоцполітики пропонує розширити коло ВПО, які продовжать отримувати виплати Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-ukrayini-zapuskayut-novij-vid-dopomogi-dlya-vpo-podrobitsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top