В Україні запустять нову медичну послугу: що це та як вона працюватиме

За словами міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, який виступив з новиною про нововведення на форумі «Україна.30», так званий чекап передбачає безкоштовний огляд на наявність неінфекційних захворювань і моніторинг аналізу крові. Вони будуть проводитися раз на два роки, а для людей старше 55 років – щорічно. Зокрема, медичне обстеження буде націлене на скринінг раку молочної залози і раку прямої кишки.

Такий чекап необов’язковий, але пацієнтам будуть приходити повідомлення-нагадування проконсультуватися з сімейним лікарем. У міністерстві ж за допомогою системи обіцяють аналізувати, які лікарі запропонували чекап, і який відсоток населення пройшов обстеження.

Вся інформація про медогляд буде зберігатися в “Дії”. Це допоможе кожному контролювати стан свого здоров’я і в разі необхідності вчасно звернутися до лікаря.

Коли саме запрацює нова функція – наразі не повідомляють.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-zapustjat-novu-medichnu-poslugu-shho-ce-ta-jak-vona-pracjuvatime/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-zapustjat-novu-medichnu-poslugu-shho-ce-ta-jak-vona-pracjuvatime

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top