В Україні змінився призовний вік, стало відомо кого і в якому віці будуть забирати до лав збройних сил?

Призовна кампанія 2021 розпочнеться в квітні і триватиме до кінця червня. За цей час планують набрати чоловіків для несення строкової служби в лавах Сухопутних військ Збройних сил України. Повістки надішлють тим, кому вже виповнилось 20-27 років. Виключення – ті, хто має звільнення від строкової служби. Стан здоров’я необхідно підтвердити відповідними документами у військоматі.

Нововведенням 2021 року є повернення призову з 18-років. Але військова служба в такому віці відбуватиметься лише за письмової згоди строковика. В міністерстві також повідомили, що ти, кому не виповнилось 20 років, не відправлятимуть в зону ООС.

Ще одне нововведення – в цьому році на військову службу призовуть тих, кому ще не виповнилось 43 роки – офіцерів запасу, які не проходили строкову службу, але раніше закінчили військову кафедру. Чи будуть вони проходити повноцінну підготовку, чи матимуть пройти двотижневу підготовку в територіальній обороні – не уточнюється.

Також в міністерстві нагадують про кримінальну відповідальність за ухилення від військової служби.

Читайте також: Втекла у капцях: у Запоріжжі розшукують неповнолітню, яка самовільно покинула лікарню (фото)

Сообщение В Україні змінився призовний вік, стало відомо кого і в якому віці будуть забирати до лав збройних сил? появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/ukraina/v-ukraini-zminivsja-prizovnij-vik-stalo-vidomo-kogo-i-v-jakomu-vici-budut-zabirati-do-lav-zbrojnih-sil.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top