В Україні змінять ліміти електроенергії

Уряд України найближчими тижнями планує ухвалити рішення про збільшення лімітів електроенергії для Києва та великих міст, де знаходиться найбільше критичної інфраструктури.

Про це заявив голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв. За його словами, уряд планує змінити формули розрахунку лімітів електроенергії, які наразі доводяться до кожної області, враховуючи кількість приладів обліку побутових споживачів.

«Такі міста як Київ, Харків, Запоріжжя та Дніпро мають найбільшу кількість об’єктів інфраструктури і великого бізнесу. У цих містах споживання об’єктів критичної інфраструктури значно перевищує 25%, забезпечуючи переважно всю Україну. Наприклад, у Києві. Потім залишки електроенергії розподіляють серед побутових споживачів – квартир і приватних домогосподарств», — пояснив Ігнатьєв.

Він наголосив, що важливо враховувати співвідношення кількості об’єктів критичної інфраструктури та побутових споживачів при розрахунку лімітів для областей. Це дозволить забезпечити рівні права громадян на електропостачання, відповідно до Конституції України.

«Зараз уряд переглядає цю методику. Найближчими тижнями вона буде ухвалена. Будемо сподіватися, що в усіх регіонах будуть більш-менш однакові графіки обмежень для кінцевих споживачів», — додав Ігнатьєв.

Це рішення спрямоване на забезпечення більш справедливого та ефективного розподілу електроенергії, особливо в умовах підвищеного навантаження на енергосистему, що є важливим кроком для стабілізації ситуації та покращення якості життя громадян. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-ukrayini-zminyat-limiti-elektroenergiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top