В Україні з’явиться новий університет, якому пророкують славу найсучаснішого

Тут навчатимуть металургів, гірників, комп’ютерників, інженерів і фахівців інших актуальних технічних спеціальностей. Студенти матимуть практику у роботі зі складним обладнанням, яке тут готові забезпечити. Ультрасучасні лабораторії — важлива перевага вишу. А ще партнерські відносини із великими корпораціями.

“Була мета побудувати абсолютно нову модель університету. Модель університету, в якому працюватимуть найсучасніші викладачі, найсучасніші лабораторії, куди ми будемо залучати студентів, і давати їм можливості для стажувань. Стажувань не тільки в Україні, а й за кордоном”, – зазначив ректор університету «Метінвест Політехніка» Олександр Поважний.

Корпус університету збудують зі сталі Метінвесту. Поруч із навчальним корпусом розташується студентський гуртожиток та спортивне містечко.

Крім того, що університет побудують за рік, у 2022-му році стартує навчальний процес. У «Метінвест Політехніку» планується набрати двісті студентів бакалаврату.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-zjavitsja-novij-universitet-jakomu-prorokujut-slavu-najsuchasnishogo/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-zjavitsja-novij-universitet-jakomu-prorokujut-slavu-najsuchasnishogo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top