“В українській політиці сьогодні розіграють нову карту – поганого Парламенту і доброго президента” – Артюшенко

скріншот з відео ефіру

В ефірі телепрограми “Ехо України” обговорили політичні події останніх кількох днів.

Останній тиждень запам’ятався українцям розглядом у першому читанні проєкту про продаж земель сільськогосподарського призначення, також виключенням з фракції ВР “Слуга народу” двох нардепів – Скороход та Полякова. Ну і продовження Володимиром Зеленським прийняття умов Кремля в односторонньому порядку. Ці та інші питання обговорили в студії ток-шоу.

У дискусії брав участь також народний депутат 8 скликання із Запоріжжя Ігор Артюшенко. Ключовою його тезою Ігоря Андрійовича було: “В Україні створюють образ поганого Парламенту і доброго Президента”. Він підмітив, що саме таку карту зараз розіграють в інформаційно просторі, зокрема явні ознаки присутні у соціальних мережах.

Що маю на увазі, поясню на простому прикладі:

Сьогодні у соціальних мережах зустрів допис однієї людини, спершу вона пише:“Зеленський ми в тебе віримо”, а пізніше “Парламент – вороги України”. Відповідальність за бюджет 2020 року, який, м’яко кажучи не виправдовує сподівань українців, електорату хочуть показати з позиції, що в цьому винен Парламент, а Зеленський таки молодець і жодного відношення до того, що відбувається в Парламенті він не має – каже Артюшенко.»

Ігор Артюшенко переконаний, що Зеленкський сьогодні не має права переводити “стрілки” на Парламент і обмивати руки, бо ж саме його образ привів до Верховної Ради тих людей, які зараз голосують за стратегічні та фінансові питання країни.

У ході дискусії зачепили питання майбутньої зустрічі у» “Норманському форматі”, яку попередньо планують на 9 грудня 2019 року. Ігор Артюшенко зауважив, що сам факт зустрічі можна назвати досягненням, але українська дипломатія потрапляє в за-відомо недружнє середовище. Проукраїнської міжнародної коаліції вже майже не залишилося, а точніше, вона доживає свої останній дні або місяці і це безумовно є провиною нинішньої влади, каже Артюшенко.

Політик вважає, що враховуючи ризики, які у тому числі продиктовані відсутністю міжнародної підтримки, президент України мав би озвучити народові, експертам, журналістам план дій на цій зустрічі.

Позиція глави держави має бути зрозумілою українському народові. Акції руху “Проти капітуляції”, які зараз проходять по всіх містах України, продиктовані тим, що українці не розуміють що має на меті президент і чи є в нього план дій в принципі.» Президент мав би назвати речі своїми іменами, те що зараз відбувається і політики називають розведенням військ насправді є відступом і здачею українських територій ворогові. Нагадаю, сьогодні представники ОБСЄ заявили, що в деяких точках ворог не просто не відступає, а навпаки – укріплює свої позиції.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/v-ukrainskij-politici-sogodni-rozigrajut-novu-kartu-poganogo-parlamentu-i-dobrogo-prezidenta-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top