Як пише The Village. Україна, у тендерній документації зазначено, що станом на сьогодні в Україні є декілька різних номерів екстрених служб, які використовуються залежно від типу екстреної ситуації, яка сталася.
Це 102 для поліції, 101 для пожежно-рятувальної служби, 103 для швидкої допомоги, 104 для аварійної газової служби та кілька інших номерів. Майбутня служба «112» має їх об’єднати в єдиний номер. Переможець тендеру має підготувати економічний і фінансовий аналіз та оцінку витрат і вигод, пов’язаних зі створенням служби, зокрема:
витрати на обслуговування; витрати на подальшу роботу та технічне обслуговування; вартість створення Центрів реагування «112»; аналіз ризиків; аналіз зисків.
Звіт мають виконати до 24 грудня 2021 року. Вартість роботи – 50 мільйонів гривень.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-hochut-zaprovaditi-iedinij-nomer-ekstrenih-sluzhb-jakim-vin-bude-ta-koli-zapracjuie/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-hochut-zaprovaditi-iedinij-nomer-ekstrenih-sluzhb-jakim-vin-bude-ta-koli-zapracjuie
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook