НЕК “Укренерго” не прогнозує застосування заходів обмеження споживання електроенергії на понеділок, 29 червня – дані компанії, опубліковані увечері 28 червня.
Енергетики закликають громадян перенести користування потужними електроприладами на денний час — з 10:00 до 16:00.
Окрім цього, українців просять ощадливо споживати електроенергію у вечірні години — з 18:00 до 22:00.

Укренерго
Сообщение В “Укренерго” поінформували, чи будуть вимикати світло 29 червня появились сначала на Газета МИГ.