В умовах карантину для запоріжців створили конкурс

Вже декілька тижнів українці вимушені сидіти на карантині через загрозу поширення коронавірусу. Громадяни призвичаюються жити в нових умовах.

Всіх хто бажає трохи «розбавити» карантинні будні, запрошують взяти участь в Instagram конкурсі – «Запоріжжя з вікна». Зважаючи, що більшість свого часу зараз ми проводити вдома, для учасників немає нічого складного.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

📸Конкурс “Запоріжжя з вікна” ⠀ Запоріжжя з вікна таке різне❤ . Поділись своїм видом з вікна з нами та друзями та позмагайся за подарунок від нас ⠀ ✅Для того, щоб взяти участь: 1) сфотографуй свій вид з вікна 2) викладай stories та тегай @zaporizhzhia 3) під цим постом в коментарях став “+” ⠀ 👉 першим п’ятьом учасникам – набір магнітів з айдентикою Запоріжжя (знаємо, що холодильник зараз дуже популярне місце в домі, а наші магніти зроблять його яскравішим) ⠀ 💥 серед всіх учасників 16 квітня розіграємо супер-приз – комфортний та затишний плед із айдентикою нашого міста (такого ще нема ні у кого😮)

Публикация от Запоріжжя/Zaporizhzhia (@zaporizhzhia) 10 Апр 2020 в 6:25 PDT

Просто треба сфотографувати свій вид з вікна та викласти світлину в stories. Не забудьте тегнути @zaporizhzhia. Також під почтом, де розповідають деталі конкурсу, треба поставити +.

Перші 5 учасників отримають набір магнітів з айдентикою Запоріжжя. 16 квітня серед всіх учасників розіграють суперприз – плед з айдентикою міста.

Сообщение В умовах карантину для запоріжців створили конкурс появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-umovah-karantinu-dlja-zaporizhciv-stvorili-konkurs.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top