В Запоріжжі анонсували четвертий фестиваль розвитку сім’ї “Щаслива мама”

Минулий фестиваль провели в онлайн-режимі, він об*єднав близько 250 учасниць та 45 спікерів. А цьогоріч, сподіваються організатори, вдасться поєднати віртуальні зустрічі із живими спілкуванням. До фестивалю також планують залучити фахівців з інших країн. Він пройде з 3 по 15 травня, останні два дні учасників спілкуватимуться не за моніторами, а у стінах обласної наукової бібліотеки. Окрім того, за словами Ірини Доненко, цей фестиваль буде більш різноплановим, ніж попередні.

Одна зі спікерок, сімейна психологиня Луїза Олефіренко буде розповідати про найпоширеніші помилки у вихованні дітей. За її словами, участь у таких фестивалях не просто рекомендована, а необхідна тим, хто потребує поради у складній життєвій ситуації. Зареєструватися на фестиваль “Щаслива мама” можна через сторінку заходу у соцмережах або написати організаторам.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizhzhi-anonsuvali-chetvertij-festival-rozvitku-sim-shhasliva-mama/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-zaporizhzhi-anonsuvali-chetvertij-festival-rozvitku-sim-shhasliva-mama

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top