В Запоріжжі була дуже запекла боротьба за кубок

В Запоріжжі пройшов перший відкритий турнір по міні-футболу на Кубок “Запоріжсталі”

В дводенному турнірі, присвяченому 85-річчю комбінату “Запоріжсталь”, взяли участь шість команд, які представляють промислові підприємства — “Запоріжсталь”, “Запоріжвогнетрив”, “Запоріжкокс”, “Запорізький ливарно-механічний завод”, “Запорізький залізорудний комбінат” та “Метінвест-Промсервіс”.

кубок

Від голів рятували воротар та штанга

У фіналі турніру, який проходив в ПС «ЗАС», зустрілись команди “Запоріжсталь” та ЗЛМЗ. Боротьба за головну нагороду турніру — кубок та суттєву грошову винагороду була дуже напруженою. Так, перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

Запоріжсталівці більше атакували, від голів команду ЗЛМЗ рятували воротар  Андрій Левчук та в деяких випадках штанга.

Рахунок в матчі після перерви на 16-й хвилині відкрив капітан команди “Запоріжсталь” Віктор Рибалка, який у фіналі відзначився двічі. Його почин буквально через хвилину підтримав Кирило Корешков.

кубок

Гра закінчилась з рахунком 4:1. “Гол престижу” забив гравець ЗЛМЗ Максим Вербицький.

Турнір стане традиційним

Участників турніру привітав голова молодіжної організації ПАТ “Запоріжсталь” Сергій Ільченко, який зазначив, що це був дуже цікавий та захоплюючий турнір.

кубок Ильченко

Він  подякував учасників за яскраву гру, за свято футболу, а суддів — за справедливе, чесне суддівство..

— Колектив “Запоріжсталі” оцінив ваші зусилля, витримку та волю до перемоги, — сказав учасникам молодіжний лідер підприємства.

Окремо Сергій Ільченко подякував вболівальникам та усім, хто допомагав провести перші відкриті змагання по міні-футболу на Кубок «Запоріжсталі».

Сергій Ільченко зазначив, що в цьому році на комбінаті започаткована традиція проведення такого турніру. В наступному році, за його переконанням, кількість учасників збільшиться. В проведенні такого турніру зацікавлені адміністрація «Запоріжсталі», гравці та вболівальники.

Подарунки від комбінату отримали всі участники  та суддівська бригада, яку очолював Володимир Бєляєв. До речі, сьогодні у головного секретаря турніру Анатолія Полтавця — день народження. Разом з привітаннями він отримав і персональний подарунок. Подарунки отримали і два гравця команди “Запоріжсталь”, які нещодавно були іменинниками.

Визначили кращих

За результатами змагань перше місце посіла команда “Запоріжсталі”, на другому — ЗЛМЗ і на третьому — Запорізького залізорудного комбінату.

кубок ЗСС

Переможці отримали медалі, дипломи та кубок, призери — медалі та дипломи. Грошова винагорода за 1 місце — 8000 грн, за 2 місце — 4000 грн, за 3 місце — 2000 грн.

Були відзначені також кращий бомбардир — Володимир Кримса (“Запоріжсталь), на рахунку якого 9 голів, кращий голкіпер — Дмитро Принь (“ЗЗРК”) та кращий гравець — Сергій Іванов (“ЗЛМЗ”).

Капітан команди “Запоріжсталі” Віктор Рибалка розповів, що вони дуже хотіли зробити подарунок рідному комбінату до ювілею, вигравши перший відкритий турнір. З його слів, суперник у фіналі — команда ЗЛМЗ був достойним.

— Хороша команда, це наші колеги, раніше працювали на “Запоріжсталі”. Вони багато атакували, могли б забити більше, але пощастило більше нам, — розповів інженер Віктор Рибалка, який у фінальній грі забив два м”ячі.

Ильченко Принь

Кращий голкіпер турніру Дмитро Принь з команди “ЗЗРК” грає в футбол дуже давно, в ворота стає останні 4-5 років. Для Дмитра було приємною несподіванкою, що його назвали кращим голкіпером.

— Футбол — не гра, це просто життя, — розповів Дмитро. — Дуже гарний турнір!

Добру організацію відзначив і капітан команди “ЗЛМЗ” Андрій Липак, який під кінець фінальної гри замінив в воротах травмованого Андрія Левчука.

— Турнір пройшов на дуже високому рівні, дуже хороший зал, — сказав Андрій. — Хочеться подякувати молодіжній організації “Запоріжсталі”, особисто Сергію Ільченку за проведення цих змагань. Команди були практично всі рівні, але “Запоріжсталь” — трішечки сильніше.