В Запоріжжі через стабілізаційні відключення зупиняється годинник на бульварі Шевченка

В Запоріжжі працівники КП «Титан» налаштували механізм «Годинника закоханих», що на бульварі Шевченка. Через стабілізаційні відключення світла механізм годинника зупиняється і його доводиться заново налагоджувати.

Про це повідомили в Запорізькій міські раді.

Раніше комунальники такі роботи проводили приблизно раз на місяць, а зараз практично щодня. Механізм годинника працює від електропостачання і під час відключень він зупиняється.

— Годинниковий механізм працює від електропостачання. Тож на період стабілізаційних відключень він зупиняється. Після цього доводиться його правильно налаштовувати – підводити годинник до фактичного значення тих часових параметрів, які наразі є. Це відбувається дистанційно, з приямку фонтану, за допомогою пульта. Після цього годинник вже добре працює, але до наступних відключень, — розповів майстер служби експлуатації фонтанів та забезпечення електроустаткування КП «Титан» Юрій Гицаченко.

Як раніше писав 061, у Запоріжжі скасували графіки погодинних відключень.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3788429/v-zaporizzi-cerez-stabilizacijni-vidklucenna-zupinaetsa-godinnik-na-bulvari-sevcenka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top