В Запоріжжі чоловік отримав третій вирок суду за домашнє насильство

Жінка вже втретє заявила на свого чоловіка, що він чинить домашнє насильство. Але суд вирішив, що злочин не є тяжким.

Про це йдеться в реєстрі судових рішень.

Події, після яких жінка подала до суду, розгорнулися ще в травні минулого року. Чоловік, який часто випивав, вчергове прийшов додому у стані алкогольного сп’яніння і почав ображати дружину. Окрім нецензурної лайки, він вдарив її головою в голову. Після цього його двічі притягнули до адміністративної відповідальності. Останній раз у вересні 2020 року.

Однак, чоловік не виправився, і вже у жовтні 2020 знову почав ображати дружину при їх спільній донці. Дівчинка ще неповнолітня та хворіє, внаслідок чого мати весь час знаходиться з дитиною. Чоловік же не просто ображав дружину, а погрожував їй. Так, у бік жінки лунали висловлювання «Доживи до понеділка!» Що він мав на увазі — чоловік пояснити не зміг. Донька, побоюючись, що він знову почне бити матір, викликала поліцію.

Можливо, приводом для сварки стала заява у поліцію, яку ще наприкінці вересня жінка подала до райвідділку. В ній жінка просила притягнути чоловіка до кримінальної відповідальності за постійні побої та образи.

Суд встановив, що ще с квітня 2020 року чоловік стоїть на обліку осіб вчинивших домашнє насильство.

7 квітня 2021 року Комунарський районний суд Запоріжжя поставив чергову крапку у ції справі. Чоловіка засудили до 200 годин громадських робіт, адже суддя вирішив, що його злочин не є тяжким. Однак, ознайомившись з матеріалами справи, стає зрозуміло, що це ще не кінець.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-cholovik-otrymav-tretiy-vyrok-sudu-za-domashnie-nasylstvo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top