В Запоріжжі допомога потрібна дитині, від якої відмовляються запорізькі лікарі

В Запоріжжі дитині пропонують лікування восковими аплікаціями та фенобарбіталом. Ні те, ні інше не лікує і не дає шансу на нормальне життя. Однак, дитину згодні прийняти на лікування в Стамбулі, проте сума для родини не підйомна.

Маленькій Маші усього 4 рочки та 2 місяці. Вона не ходить, та навіть не сидить самостійно. Дитина може лишень рухати ручками та ніжками, але тіло при цьому залишається непорушним. Майже все своє життя Маша живе зі страшним діагнозом — тотальна атрофія кори головного мозку і обох півкуль головного мозку.

До редакції Форпост звернулась мама Маші Юлія Половинка. Жінка розповіла, що біда в родину прийшла несподівано. Коли крихітці було усього 4,5 місяці, в неї ні з чого почалася рвота. Батьки викликали «швидку», яка відвезла маму з донькою до 5-ї дитячої лікарні. Там довго не могли зрозуміти в чому справа, підозрювали ротавірусну інфекцію і хотіли переправити дитину в інфекційну лікарню. Однак зробивши аналізи виявили крововилив у мозок. У дитини в 4,5 місяці стався інсульт. Через місяць ситуація повторилася — в 5,5 місяців Маша перенесла другий інсульт. Причини лікарі не можуть назвати досі.

Наслідком двох інсультів у новонародженої стала тотальна атрофія кори головного мозку і обох півкуль головного мозку. За лікування в Запоріжжі ніхто не береться. Лікарі прописують фенобарбітал та воскові аплікації на ніжки. Але це не лікує. Мати дівчинки почала самостійно шукати клініки, в яких дитині можуть допомогти. Єдина клініка, яка погоджується взяти дитину на лікування, знаходиться в Стамбулі. Однак лікування там коштує 18 000 доларів, це сума без урахування перельоту та витрат на проживання. Таких грошей багатодітна родина не має. Тож Юлія звертається за допомогою до усіх небайдужих з проханням допомогти зібрати необхідну суму та подарувати Маші здорове повноцінне життя!

Якщо у вас є бажання та спроможність допомогти на лікування Маші, зробити це можливо перерахувавши гроші на карту мами:

ПУМБ 4314140203212201 Половинка Юлія Анатоліївна.

Зв’язатися з мамою можна за телефоном: 0671421763


Читайте також: В Запорізькій області посадять 1000 га лісу

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-dopomoha-potribna-dytyni-vid-iakoi-vidmovliaiutsia-zaporizki-likari.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top