В Запоріжжі двоє чоловіків отримали довічне ув’язнення

Чоловіки хотіли легкої наживи, а отримали пожиттєвий строк. За законом їх будуть тримати у різних камерах. Розгляд справи тривав шість років.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Так, закінчився судовий розгляд справи стосовно двох чоловіків із Запоріжжя. Прокуратура довела, що вони вчинили найтяжчий із злочинів — умисне вбивство. На це в них був корисливий мотив. Окрім цього, звинувачення стосувалося незаконного заволодіння автомобілем, вимагання грошей, незаконне зберігання вогнепальної зброї, а це п. 6, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 189, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 289 КК України.

Зібраних прокуратурою доказів виявилося достатньо для того, щоб довести у суді, що ще в березні 2015 року двоє чоловіків, які вже мали судимість, замислили викрасти авто та гроші у знайомого підприємця. Чоловік займався стоматологією. Тож його під вигаданим приводом запросили на зустріч. Зловмисники застрілили потерпілого із пістолета пострілами в голову. Щоб приховати труп заздалегідь винайняли гараж і викопали в ньому яму. Труп сховали, присипавши його ґрунтом.

Після цього злочинці зателефонували матері вбитого ними чоловіка та почали вимагати в неї 30 тисяч гривень за повернення сина.

В ході судових засідань чоловіки свою причетність до злочину заперечували, висуваючи різні версії події. Однак суд дослідив усі матеріали справи й погодився з позицією прокуратури. Обвинувачувані отримали найвищу міру покарання — довічне позбавлення волі.

Читайте також: Нардепи на камеру відповіли, якою має бути мінімальна зарплатня українців

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-dvoie-cholovikiv-otrymaly-dovichne-uv-iaznennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top