В Запоріжжі головний морг області перенесуть за місто: як тепер виглядатиме будівля (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як вже повідомляв Форпост, до кінця року Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи переїде у нову будівлю за містом. Таке рішення прийняли депутати Запорізької обласної ради на учорашній сесії.

Основна причина – це розміщення «старої» будівлі в житловому кварталі  Шевченківського району. Звісно, що люди втомились від специфічного сусідства тому народні обранці і підтримали проєкт.

Журналісти «Форпост» поїхали на місце розташування «нового» моргу та подивились як виглядає будівля.

Відтепер Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи буде розміщуватись за адресою Оріхівське шосе, 10 і з додатковою літерою. Знаходиться будівля за містом, втім доїхати туди не складно, адже це кінцева зупинка декількох маршрутів, що їдуть через Космічний мікрорайон до Запорізької обласної лікарні.  Територія позаду будівлі, відверто кажучи, занедбана і належного догляду немала. Втім, центральний вхід виглядає охайно.
Нагадаємо, що мешканці довколишніх будинків Обласного бюро судово-медичної експертизи, що нині знаходиться за адресою Чарівна, 30, неодноразово зверталися до депутатів Запорізької обласної ради, через запах, який йшов від моргу та загалом моторошне сусідство. Саме тому й виник такий проєкт рішення, який підтримали на сесії.

Сообщение В Запоріжжі головний морг області перенесуть за місто: як тепер виглядатиме будівля (ФОТОРЕПОРТАЖ) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-golovnij-morg-oblasti-perenesut-za-misto-jak-teper-vigljadatime-budivlja-fotoreportazh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top