В Запоріжжі ініціюють запрошення представників ЗМІ на сесію міськради

Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє фракція ЄС в Запорізькій міській раді.

Так, 27 січня, відбудеться сесія Запорізької міської ради. Як побачило все місто, на попередню сесію не пустили журналістів, мотивуючи це карантинними обмеженнями, хоча в Закону України “Про Інформацію” сказано, що представники ЗМІ за наявності посвідчення можуть працювати без перешкод навіть під час пандемії. Фракція “Європейська Солідарність” направила на ім’я міського голови Володимира Буряка документ, в якому ініціює запрошення представників ЗМІ на сесію. Секретаря Запорізької міської ради Геннадія Наумова попросили проінформувати представників ЗМІ про запрошення на пленарне засідання.

«Українське законодавство вимагає відкритості влади, в тому числі місцевої. ЗУ «Про місцеве самоврядування» та Регламент Запорізької міської ради передбачають можливість присутності представників ЗМІ на засіданнях ради. Тому вважаємо недопуск журналістів порушенням законодавства та права представників ЗМІ безперешкодно виконувати свої професійні обов’язки. Також ми виносимо на пленарне засідання 27.01 проєкт рішення про безперешкодний доступ представників ЗМІ до будівлі міськвиконкому”, – коментує голова фракції ЄС Олександр Константинов.

Як повідомля.ть у фракції, згідно ст 5 Регламенту ЗМР ініціаторами запрошення представників ЗМІ на засідання можуть бути депутатські фракції, тому фракція ЄС вирішила скористатись таким правом.

Між тим, представники запорізьких ЗМІ збираються й надалі відстоювати свої права, насамперед право безперешкодно потрапляти на сесії міськради.

Читайте також: Тарифний майдан у Запоріжжі: влада міста та області не вийшла до людей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сообщение В Запоріжжі ініціюють запрошення представників ЗМІ на сесію міськради появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-inicijujut-zaproshennja-predstavnikiv-zmi-na-sesiju-miskradi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top