В Запоріжжі люди вийшли на мітинг проти колишнього очільника МВС в Запорізькій області, який розганяв Майдан

Просто зараз під стінами Жовтневого районного суду міста Запоріжжя зібралися небайдужі запоріжці, які вимагають справедливого покарання колишньому очільнику обласного МВС в Запорізькій області Володимиру Сербі. Чоловік декілька років переховувався від правосуддя по справі розгону запорізького Майдану.

Сьогодні, 1 вересня, в Жовтневому суді міста Запоріжжя розглядають зміну запобіжного заходу Володимиру Сербі, підозрюваному у кривавих побиттях запоріжців на Майдані 26 січня 2014 року. Саме він, як тодішній очільник МВС в Запорізькій області, віддав наказ про силовий розгін Майдану. Людей били й затримували. Більше ніж 100 людей звернулися за медичною допомогою, більш ніж 50 патріотів було затримано в силовий спосіб і ув’язнено в ізолятор. Після перемоги Революції Гідності Серба переховувався від слідства та суду, а потім втік з України. ЗМІ мають інформацію, що він перебував на окупованих Росією територіях та в самій Росії, був оголошений у всеукраїнський та міжнародний розшук.

Коли в Україні змінилася влада і до президентства прийшов Зеленський, Володимир Серба повернувся до України та був дивним чином знятий з розшуку. Замість тримання під вартою в СІЗО, суд виніс вкрай дивне рішення — особисте зобов’язання. Таке рішення суду, окрім того, що повністю суперечить як нормам права, людської моралі та справедливості, ще й дозволяє злочинцю у будь-який момент знову укритись від правосуддя. Також це утверджує думку, що правоохоронці, органи прокуратури та суду спільними діями намагаються розвалити справу та виправдати злочинця.

Тож постраждалі на запорізькому Майдані та небайдужі запоріжці зібралися під стінами Жовтневого суду, щоб висловити свою думку, щодо рішення суду. Люди вимагають справедливого рішення та тримання Володимира Серби за ґратами.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-liudy-vyyshly-na-mitynh-proty-kolyshnoho-ochilnyka-mvs-v-zaporizkiy-oblasti-iakyy-rozghaniav-maydan.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top