В Запоріжжі міськраду просять виділити 125 мільйонів на культуру в місті

Запорізька міська рада продовжує жити своїм життям, хоч зовсім поруч із містом точаться бойові дії. Та замість того, щоб спрямовувати вільні кошти на потреби військових, дехто вважає, що на часі ремонт театрів та дитячих гуртків.

Так, 3 червня було зареєстровано, а вже 9 червня оприлюднено, проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2021 №42 «Про затвердження міської програми «Культура Запоріжжя на 2022-2024 роки» (зі змінами та доповненнями)». Це нормальна практика, коли до програм фінансування вносять зміни. Але не під час війни і не в сторону збільшення.

Військовослужбовець ЗСУ Валерій Прозапас висловив власне обурення зі змісту документа:

«Запорізька область окупована на 60%, майже всі райцентри під контролем ворога.
Запоріжжю загрожує наступ орків з двох напрямків, бої точаться в 40 кілометрах від міста…….Міська влада планує виділити якісь дурні мільйони на реконструкцію палацу культури і «організацію свят», — каже Валерій Прозапас.

Проєкт рішення дійсно містить розрахунки і в сумі директорка департаменту культури і туризму Запорізької міської ради просить більше 209 мільйони гривень. Лише на 2022 рік передбачено майже 125 мільйонів гривень. На 2023 рік потребують 41 мільйон, а на 2024 — 43 мільйони. Та ця сума буде змінена в сторону збільшення вже наступного року. Невже Запоріжжя в час, коли небезпечно збирати масові заходи, не обійдеться без свят, без нового ремонту театру Ві та кіноконцертного залу ім.. Довженка?

Читайте також: На Запоріжжі бійці ЗСУ знищили 66 одиниць автотехніки рашистів

Источник: https://forpost.media/vijna/v-zaporizhzhi-miskradu-prosiat-vydilyty-125-milyoniv-na-kulturu-v-misti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top