В Запоріжжі на проведення Еко Форуму можуть виділити 900 000 гривень

В минулому році тендер на проведення Еко Форуму оголошували на суму 700 000 гривень. Переможцем стала торгово-промислова палата, яка взялася проводити форум за 695 000 гривень.

Аукціон по тендеру на проведення Еко Форуму 2021 заплановано вже на завтра — 22 червня. До цього дня усі бажаючі мали змогу заповнити та надіслати заявку на участь у тендері. Тому, хто стане переможцем у цьому році, буде надано трохи більше трьох місяців на підготовку форуму та його проведення — строк до 31 жовтня. Сам форум має тривати три дні, а участь у закладі має взяти не менше 400 спікерів та гостей. Майданчик для проведення має бути розташований в середмісті і вміщати не менш ніж 4000 осіб одночасно.

Цікаво, що в цьому році влада міста вирішили витратити на тему екології на 200 тисяч гривень більше, ніж торік. За 900 тисяч переможець має організувати окрім усього, що перераховано вище:

онлайн і офлайн проведення заходу (трансляцію);
оформлення приміщення;
роздаткові матеріали для участників — папки, програму, нотатники, ручки, еко-сумки, друк збірників докладів, запрошення, медичні маски з логотипом форуму;
рекламну кампанію з розробкою сторінок у соцмережах, веб-сторінку, рекламні ролики-анонси та їх трансляцію на ТБ, радіо, рекламу у соцмережах та борди по місту.

Торік проведення на себе взяла Торгов-промислова палата. Чи візьметься вона за організацію заходу цього року — стане відомо вже за декілька днів.

Читайте також: В Запорізькій області нові випадки захворювання на коронавірус зафіксували лише в обласному центрі

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-na-provedennia-eko-forumu-mozhut-vydilyty-900-000-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top