В Запоріжжі не знають що робити з наливайками: питатимуть підказку у президента

Сьогодні в стінах Запорізької міської ради відбулось перше засідання робочої групи по боротьбі з поширенням кількості закладів, що торгують алкогольними напоями. Яким чином збираються боротися — читайте далі.

Про це повідомляють на сайті Запорізької міської ради.

До складу робочої групи увійшли представники депутатських комісій з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку і протидії корупції та з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг. Запросили також представників Державної фіскальної служби, поліції, прокуратури та Держпродспоживслужби.

Голова комісії фактично визнав, що у міської влади немає важелів впливу на ситуацію з наливайками:

Таких закладів все більше, криміногенна ситуація поряд з ними погіршується. Мешканці все частіше й частіше скаржаться на роботу «наливайок». На жаль, закрити їх не так просто. Головна проблема – законодавча, зокрема дуже прості умови ліцензування. Тобто відкрити такий заклад може чи не кожен охочий, адже згідно з положенням ліцензія видається всім, хто подав відповідну заяву і сплатив від 500 до 8000 грн на рік за продаж алкоголю, — розповів голова робочої групи, депутат Запорізької міської ради Дмитро Сірий.

В результаті вирішили, що профільні відомства мають розробити документ, на основі якого на червневу сесію буде винесене звернення до президента та Верховної Ради України.

Однак, цим не обмежаться. Проведуть виїзні наради в кожному районі міста, тобто поїдуть по наливайках, щоб на місці розібратися, чому під час рейдів виникають складнощі, та розроблять рекомендації, як зробити рейди більш ефективними.

Читайте також: «Запоріжгаз» можуть повернути у державну власність

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-ne-znaiut-shcho-robyty-z-nalyvaykamy-pytatymut-pidkazku-u-prezydenta.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top