В Запоріжжі обладнали «мобільну лікарню» на колесах (ФОТО)

У Запоріжжі муніципальний автобус переобладнали на «мобільну лікарню». Евакуаційний транспорт обладнано 5 лежачими місцями, ще 16 — призначені для сидіння. В дорозі пораненим надають необхідну меддопомогу лікар і дві медсестри. Представники військового шпиталю зазначають, що цей автобус один із перших в Україні, який призначений для перевезення поранених військових.

«Мобільна лікарня» дозволяє замінити 5-6 звичайних машин «швидкої допомоги». Саморобний евакуаційний транспорт створили приблизно на три тижні. Для цього у муніципальному автобусі зняли більшість сидінь та встановили двоповерхові ліжка.

Тепер цим транспортом поранених військовослужбовців евакуюють до медзакладів Дніпра. Вже був позитивний досвід.

— Для шпиталю це дуже необхідна річ. В автобусі є спеціальне медичне обладнання, а також необхідні препарати, щоб за час транспортування ми могли надати людині допомогу. Це і медикаментозне знеболення, інфузії та інше, але, звичайно, все залежить безпосередньо від стану хворого. Зазвичай ми транспортуємо поранених легкого або середнього ступеня важкості, — зазначив начальник відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Запорізького військового шпиталю майор В’ячеслав Мережко.

Источник: https://subbota.ua/news/177137/v-zaporizhzhi-obladnali-mobilnu-likarnyu-na-kolesah-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top