В Запоріжжі песик здивував патрульних тим, що правильно переходив дорогу

Песик йшов із дотриманням усіх вимог правил дорожнього руху.

В Запоріжжі патрульні відзняли відео, як песик переходив дорогу дотримуючись вимог правил дорожнього руху. Собака, вийшовши на пішохідний перехід, подивився по сторонах, впевнився, що шлях вільний і пішов через перехід.

Пам’ятайте, пішоходам забороняється: 📍виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; 📍раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; 📍допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину; 📍переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; 📍затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху; 📍рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки та відпочинку.

Читайте також: З понеділка Запоріжжя може перейти до жовтої зони карантину

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-pesyk-zdyvuvav-patrulnykh-tym-shcho-pravylno-perekhodyv-dorohu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top