В Запоріжжі планують провести термомодернізацію шкіл та дитсадків за 17,7 мільйонів євро

Для реалізації проєктів планують залучити кошти Європейського інвестиційного банку та грант від Державного банку розвитку ФРН (KFW).

У Запоріжжі планують реалізувати проєкт енергоефективності, в рамках якого запланована термомодернізація близько 25 шкіл та дошкільних навчальних закладів. Мають утеплити зовнішні стіни, покрівлі, підлоги, замінити вікна, двері, влаштувати індивідуальні теплові пункти, встановити сучасні вентиляційні системи та багато іншого. Здійснити це планують за рахунок співфінансування, повідомляють у прес-службі міської ради.

Спеціальний фонд Державного банку розвитку (KFW) виділив на втілення проєкту 1,28 млн євро. Міська влада також планує взяти кредит в Європейському інвестиційному банку, на пільгових умовах під 2% річних, а також залучити кошти міського бюджету для відшкодування ПДВ. Загальний обсяг фінансування термомодернізації запланований у розмірі 17,7 мільйонів євро.

Проєкт планується реалізувати за рахунок співфінансування – кредитних коштів на пільгових умовах під 2% річних, гранту спеціального фонду KFW, а також коштів міського бюджету для відшкодування ПДВ, – вказано у повідомленні. 

За кошти гранту констультанти мають виконати низку завдань: підготувати технічні експертизи, провести тендери на закупівлю товарів та координувати процес будівництва відповідно до екологічних та соціальних стандартів.

Читайте також:  Турецька компанія проводить антикорозійну обробку металоконструкцій нового мосту в Запоріжжі (ФОТО)

Сообщение В Запоріжжі планують провести термомодернізацію шкіл та дитсадків за 17,7 мільйонів євро появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-planujut-provesti-termomodernizaciju-shkil-ta-ditsadkiv-za-17-7-miljoniv-ievro.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top