В Запоріжжі поліція зачинила нічний клуб (фото, відео)

Власники нічного клубу порушили вимоги Постанови Кабінету Міністрів №1236 щодо недопущення порушень карантинних обмежень.

До нічного клубу “Платинум” на вулиці Парковий бульвар, в ніч з 26 на 27 березня завітали правоохоронці, а саме дільничні, патрульні та спецпризначенці БПСПОП «Скіф». Візит стосувався порушення  громадянами та суб’єктами підприємницької діяльності вимог законодавства щодо недопущення порушень карантинних обмежень.

Нічний клуб, не дивлячись на обмеження, працював після опівночі у звичайному режимі. Під час візиту правоохоронців у клубі знаходились працівники та близько 200 відвідувачів.

Цікавий факт – після неодноразових попереджень, щодо припинення роботи закладу, деякі відвідувачі нічного клубу та адміністрація у категоричній формі відмовились виконувати вимоги поліцейських, та продовжували розважатися.

Було складено протоколи за ч.1 ст. 44-3 КУпАП на робітників. На відвідувачів, які відмовлялись надягати захисні маски – постанови про адміністративні правопорушення, передбачені ч.2 ст.44-3 КУпАП. Ді-джея за злісну непокору поліцейським притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 185 КУпАП

Читайте також: В Запоріжжі за добу жодного летального випадку від коронавірусу

Сообщение В Запоріжжі поліція зачинила нічний клуб (фото, відео) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/kriminal/v-zaporizhzhi-policija-zachinila-nichnij-klub.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top