В Запоріжжі шахраї зняли із рахунка чоловіка 18 000 гривень

Чоловік повідомляє, що повідомлення від «банку» не викликали в нього жодних сумнівів, тож він виконав усі команди «оператора».

Про це Антон Володимирович написав у соцмережах.

За словами чоловіка, днями йому зателефонували з номеру 0443560576 та назвалися представниками одного з українських банків, де в нього була оформлена кредитна картка. В нього запитали, чи не проводив він останнім часом якісь операції та чи не підвищували ліміт по картці. Почувши, що ні, чоловіка ошелешили тим, що його профіль зломали й по картці проходять списання, тому їх потрібно терміново заблокувати. Далі йому надійшло повідомлення від банку про блокування трьох платежів. Після цього в чоловіка вже не було жодних сумнівів, що він розмовляє з представником банку.

Після цього чоловікові запропонували розблокувати доступ до картки через смс. Надійшло ще одне СМС від банку з кодом, який він і озвучив «співробітнику» банку. Далі надійшло ще декілька смс, що баланс відновлено і сума активна. В такий хитрий спосіб у чоловіка вкрали 18 000 гривень.

Десь за годину він зрозумів, що сталося, зателефонував на гарячу лінію, де чоловікові повідомили, що по його картці була лише одна операція — списання коштів. Антон звернувся до поліції, але справу не відкривали через те, що невідомо куди пішли гроші — цю інформацію банк надає від 1 до 60 днів.

Антон задає лише одне питання: як шахраї отримали доступ до смс-інформування банка та звідки в них інформація, до якої є доступ у банка?

Читайте також: Смертельна ДТП на Запоріжжі: водій мотоцикла напідпитку наїхав на пішохода

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-shakhrai-znialy-iz-rakhunka-cholovika-18-000-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top