В Запоріжжі слідом за чоловіком померла жінка, яка близько тижня провела з тілом коханого у квартирі

Моторошна історія, яка сталася у Запоріжжі, стала відома широкому загалу сьогодні, 25 жовтня. Та як виявилося, вона не закінчилася на тому, що повідомили в поліції та була ще більш трагічною.

Про це стало відомо із сюжету телеканалу «Алекс».

Журналісти поспілкувалися із сусідом пари із якою сталася ця історія. Чоловік довгі роки товаришував із 72-річним Віктором. Чоловік мешкав разом із дружиною — подружжя не мало родичів. Рік тому в жінки стався інсульт і Віктор дуже сильно пережива за неї. Нещодавно чоловік захворів і перестав виходити з дому. Сусід заносив їм ліки та харчі, як раптом Вітор перестав виходити на зв’язок. На стук у двері та вікно не відповідав. Сусіди бачили, що в квартирі світло горить у ваній кімнаті. Але зробити нічого не могли. Звернулися до поліції, та там розвели руками, мовляв екіпаж патрульних приїхав та трупного запаху не почув. Сусіди почали наполягати — двері треба вскривати. Після довгої тяганини й розголосу, поліція все ж прийняла звернення, звернулася до суду за ордером і тільпи після цього відкрила квартиру.

Побачене вжахнуло — Віктор лежав мертвий, а поруч із ним знесилена і ледь жива дружина. Жінку забрали до лікарні, та за дві доби вона все ж померла. Лікарі говорять, у жінки за час, що вона провела поряд з померлим чоловіком, стався повторний інсульт. Вона не розмовляла, була паралізована, а додаткове знесилення не лишило її організму шансів.

За висновками судмедекспертів чоловік також помер від інсульту. Смерть скоріш за все не була миттєвою.

Читайте також: Як виглядає парк Дубовий Гай з висоти пташиного польоту, — ФОТО

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-slidom-za-cholovikom-pomerla-zhinka-iaka-blyzko-tyzhnia-provela-z-tilom-kokhanoho-u-kvartyri.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top