В Запоріжжі спіймали чергового любителя неповнолітніх дівчат

Однак сексуальні забаганки хлопця здивували навіть досвідчених волонтерів, які займаються викриттям любителів неповнолітніх.

1 червня організація «Наследие. Охота на педофилов» зустрілась з 22-річним хлопцем, жителем Бородинського мікрорайону Запоріжжя. Хлопець йшов на зустріч із 14-річною дівчиною, однак натрапив на волонтерів організації, яка викриває педофілів.

До зустрічі 22-річний запоріжець переписувався з 14 річною дівчиною і пропонував їй зустрітися заради сексу. Але не простого. Так, хлопець у переписці просив дівчинку, щоб вона його зв’язала, та навіть пояснював як. А після зв’язування він просив, що вона вступила з ним у статевий зв’язок за допомогою страпону, виконуючи для нього роль чоловіка. На зустріч він приніс жіночій одяг, який мав намір надягти на себе, а також страпон, яким мала скористатися дівчинка.

Від побаченого й почутого були шоковані навіть волонтери організації. Хлопець, до речі, сторінку в соцмережах, після спілкування з «Наследием» не видалив — просто змінив нікнейм та аватарку.


Читайте також: В Запоріжжі дівчині довелося на повному ходу вистрибувати з таксі

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-spiymaly-cherhovoho-liubytelia-nepovnolitnikh-divchat.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top