В Запоріжжі стартує набір на п’яту Школу громадського діяча

Запорізький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська Молодь України» розпочинає набір на п’яту Школу громадського діяча.

Навчання в Школі буде проходити з 2 березня по 20 квітня на базі Громадської організації «Місто можливостей» (готель «Україна»). Кожного разу слухачі зможуть опановувати нову інформацію, яка допоможе їм у подальшій громадській діяльності! Так вони дізнаються про проектний менеджер від провідних громадських активістів, які вже не перший рік реалізовують грантові проект як в Запоріжжя так і області. Учасники також матимуть можливість поспілкуватися із провідними запорізькими журналістами. Відбудеться неформальне спілкування із місцевими та народними депутатами. Одним із найцікавіших має бути кейс із молодими запорізькими  бізнесменами, які поділяться секретом успіху та розкажуть чим цікава їм співпраця із громадськими активістами.

Більшість випускників продовжили активне громадське життя в організаціях та політичних партіях. Серед відомих випускників є такі  – Ольга Гнипа – головний спеціаліст відділу з питань молоді Управління молоді, фізичної культури та спорті ЗОДА, Віктор Дерев’янко – журналіст Суспільного ТБ Запоріжжя, Володимир Наумов – голова ради у Всеукраїнському центрі реформ транспортної інформації, Марина Попова – психолог в Карітес Запоріжжя, Анастасія Харченко – проектний менеджер в інтернет-виданні Actual today, Артем Степаненко – керівник відділу профілактики у Запорізькому центрі здорової молоді.

Дуже сподіваємось що цього року на нашу Школу прийде багато вмотивованої молоді, які матимуть бажання змінювати місто та країну, а ми із радістю їм у цьому допоможемо. Варто відзначити що за тиждень вже близько 20-ти заявок. Кількість місць обмежена, тому хай молодь поспішить, – зазначає голова Запорізького обласного осередку ВМГО «Європейська молодь України» Юлія Кривенко-Кірова.

Всі охочі можуть заповнити анкету за посиланням до 22 лютого включно, вік необмежений.

Сообщение В Запоріжжі стартує набір на п’яту Школу громадського діяча появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-startuie-nabir-na-p-jatu-shkolu-gromadskogo-dijacha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top