В Запоріжжі створили петицію про виділення квартири багатодітній родині

Трійні в нашому місті народжуються не так вже й часто. В травні в перинатальному центрі народилась дівчинка та два хлопчика. Молода родина мешкає в однокімнатній квартирі, та влада міста не поспішає їм на допомогу

19 травня у родині Олени та Дмитра Швагер народилася трійня. Малята більше місяця провели у лікарні. Але на початку липня їх виписали до дому. Тепер у батьків усього по троє: троє діточок, троє ліжечок і три візочки. Все десь потрібно ставити, але родина мешкає в однокімнатній квартирі.

Як показує практика інших міст, коли відбувається така подія, то влада допомагає молодим сім’ям. Частіше за все видають квартиру. Але мер міста Володимир Буряк не поспішає на допомогу багатодітній родині. Тож мешканці міста вирішили допомогти, нагадавши Очільнику Запоріжжя, що він може це зробити особливим розпорядженням сесії.

Для цього на сайті електронних петицій Запорізької міської ради створили петицію «Окремо прийнятим рішенням сесії міської ради виділити квартиру, молодій сім’ї Олени та Дмитра Швагер, в зв’язку з життєвими обставинами — народження трійні». Збір підписів по петиції триває вже два тижні. За цей час встигли зібрати усього 15 підписів із 750 необхідних. Тож небайдужих просять допомогти й підписати петицію.

Нагадаємо, запорізькій паратхеквондистці Вікторії Марченко влада Запоріжжя пообіцяла квартиру пере виборами, але до сих пір дівчина живе у друзів та власного житла не має.

Читайте також: У Мелітополі сусіди відчули трупний запах із квартири: рятувальники знайшли тіло

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/v-zaporizhzhi-stvoryly-petytsiiu-pro-vydilennia-kvartyry-bahatoditniy-rodyni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top