В Запоріжжі створять спецкомісію, що визначатиме споживачів, яким відключатимуть опалення

Мова йдеться не про окремих споживачів-боржників, а про відключення окремих житлових будинків. Однак при цьому комісія зможе приймати рішення про відключення тільки при наявності письмової заяви співвласників квартир з аргументацією, наприклад, при намірі поставити індивідуальне або автономне опалення, гаряче водопостачання.

Цим же проектом рішення міськвиконкому ліквідуються постійно діючі районні міжвідомчі комісії, які займалися цими питаннями раніше.

До складу комісії увійшов заступник мера з питань ЖКГ, голова департаменту з питань ЖКГ, представники «Тепломереж», «Запоріжгазу» і «Водоканалу», чиновники з охорони культурної спадщини, інспектори екологічного контролю, чиновники з цивільного захисту населення і Держпродспоживслужби.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizhzhi-stvorjat-speckomisiju-shho-viznachatime-spozhivachiv-jakim-vidkljuchatimut-opalennja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-zaporizhzhi-stvorjat-speckomisiju-shho-viznachatime-spozhivachiv-jakim-vidkljuchatimut-opalennja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top