В Запоріжжі судили керівницю супермаркета за продаж пари шкарпеток та скотча під час локдауну

У супермаркеті “АТБ” на вулиці Чарівній поліцейські помітили, що керівництво магазину не контролювала реалізацію товару, пише “Забор”. Так, покупниці продали пару шкарпеток і три скотчі з позначкою “онлайн-замовлення”. У поліції заявили, що цей товар не входить в список дозволених продуктів постановою Кабміну.

Заступниця керівника магазином в суді свою вину заперечувала, і зазначила, що в протоколі немає даних про свідка, хоча матеріали справи містять її письмові пояснення. Так, свідок, яка вказана в протоколі, в письмових поясненнях розповіла, що вона зайшла в “АТБ”, взяла шкарпетки і скотч з полиць, які були закриті стрічками, після чого пішла на касу, де їй ці товари пробили. Сама ж адміністраторка заявила, що в момент складання протоколу крім неї і двох поліцейських більше нікого не було.

Жінка попросила викликати в суд свідка і допитати її, але вона в суд так і не з’явилася, хоча повістку отримувала. За підсумком суд зазначив, що не може прийняти пояснення свідка, тому що в протоколі про неї немає відомостей, а в суд вона не прийшла. Також, факт того, що пояснення поліція відбирала у правопорушниці і свідка в один і той же час, свідчить на користь адміністратора магазину.

Так, як інших доказів порушення немає, суд закрив справу через відсутність складу адміністративного порушення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizhzhi-sudili-kerivnicju-supermarketa-za-prodazh-pari-shkarpetok-ta-skotcha-pid-chas-lokdaunu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-zaporizhzhi-sudili-kerivnicju-supermarketa-za-prodazh-pari-shkarpetok-ta-skotcha-pid-chas-lokdaunu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top