В Запоріжжі триває розслідування привласнення коштів на закупівлі антен для Міжнародного аеропорту Запоріжжя

Схему привласнення 500 000 тисяч гривень провернули, закупивши усього 13 антен для антенної системи курсового радіомаяка замість 21 передбаченої проєктом закупівель.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Так, за даними слідства, директор фірми, яка мала поставити антени в Міжнародний аеропорт Запоріжжя, створив злочинне угруповання з керівником КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та його підлеглим. За два роки (2017-2019) підозрювані внесли неправдиві дані до акту прийому-передачі. Так, ними було засвідчено факт поставки та технічного налаштування товариством-постачальником на території аеропорту антенної системи курсового радіомаяка з кількістю 21 антени, замість фактично встановлених 13 антен. При цьому аеропорт сплатив товариству кошти за всі антени. Сума зайвих витрат склала 500 000 гривень.

Прокуратура повідомила про підозру трьом членам організованої злочинної групи за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого у великих розмірах (за ч. 5 ст. 191 КК України).

Досудове розслідування триває. Читайте також: В Запоріжжі побилися водій маршрутки та таксист Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-tryvaie-rozsliduvannia-pryvlasnennia-koshtiv-na-zakupivli-anten-dlia-mizhnarodnoho-aeroportu-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top