В Запоріжжі управляюча компанія обіцяє якомога швидше відремонтувати каналізацію в будинку, де затопило шахту ліфта

Запорізькі ЗМІ на початку цього тижня повідомили, що в будинку Хортицького району Запоріжжя за адресою Лахтинська, 13, затопило шахту ліфта. Заявка на відкачку води з підвалу була подана, за словами мешканців будинку, 20 січня. Керуюча компанія пообіцяла зробити все протягом семи робочих днів. Мешканці, станом на 27 січня, були незадоволені виконанням робіт. Керуюча компанія, у свою чергу, на запит журналістів дала наступну відповідь про виконані роботи та їх обсяг:

В будинку по Лахтинській, 13 зараз виконуються планові ремонтні роботи.
Знову був затоплений підвал з декількох причин. По-перше, раніше тут виконувався капітальний ремонт, а саме – благоустрій прибудинкової території, включаючи виконання вимощення. Але не було виконане примикання, що в свою чергу призводить до потрапляння у підвал опадів. Необхідно виконувати герметизацію, тому що відсів, яким засипаний отвір, воду не затримує. По-друге, мережі холодного водопостачання, а саме – водомірна рамка прийшла в технічно несправний стан. Запірна арматура на будинку також вийшла з ладу.

Наші працівники проводили відкачку води. Водоканал перекрив зараз водопостачання, щоби виконати роботи зі своєї сторони на мережах, якими вони опікуються. Тим часом наші фахівці замінюють в самому будинку ввід холодної води на будинок, це близько 20 погонних метрів трубопроводу. Також сьогодні замінюють запірну арматуру – відсікаючий вентиль холодного водопостачання на будинок.

Інформаційна довідка:
До цього на будинку ліквідували аварійну ситуацію на каналізаційній мережі. Надійшла інформація до керуючої компанії про те, що затоплений підвал в будинку. На місце виїхала аварійна бригада, вони розпочали відкачку. Після того, як була проведена відкачака й прочистка трубопроводу каналізації, провели обстеження. З’ясували, що роз’єдналися труби каналізації через засмічення. Вода була відкачана. Провели сандезобробку, прочистку і з’єднали труби.

Чекаємо нової інформації з місця подій!

Читайте також: У Запоріжжі планують підвищити ціну на проїзд в той час, коли люди продовжують годинами мерзнути в чергах на маршрутки (ФОТОФАКТ)

Сообщение В Запоріжжі управляюча компанія обіцяє якомога швидше відремонтувати каналізацію в будинку, де затопило шахту ліфта появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-upravljajucha-kompanija-obicjaie-jakomoga-shvidshe-vidremontuvati-kanalizaciju-v-budinku-de-zatopilo-shahtu-lifta.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top