В Запоріжжі утеплюють головний корпус Запорізької обласної клінічної лікарні (ФОТО)

Головний корпус Запорізької обласної клінічної лікарні взялися термомодернізувати — утеплювати. Будівля отримає сучасний вигляд, а лікарня — зменшить витрати на опалення. 

Окрім цього в ЗОКЛ реконструюють приймальне відділення — відділення ектреної медичної допомоги. Вчора, 6 квітня, лікарню з перевіркою відвідав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Темпи реконструкції приймального відділення його не влаштували, адже за його словами, роботи вже мали завершити, чого він не побачив. Керівництво лікарні та очільник області запропонували продовжити строки реконструкції. Звичайно що не погодитися з цим Міністр не зміг. Проте Олексій Чернишов висунув вимогу закінчити роботи до кінця квітня.

Стосовно термомодернізації головного корпусу лікарні, то ці роботи Міністра повністю задовільнили. Термомодернізація обійдеться лікарні в 131 мільйон гривень. З обласного бюджету на ці роботи виділено 25 мільйонів гривень. Більше ста мільйонів виділив Європейський інвестиційний банк.

Як відбувається термомодернізація — в нашому фоторепортажі:


Читайте також: Міська влада Запоріжжя показала, що відбувається на Привокзальній площі, яку реконструюють

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-utepliuiut-holovnyy-korpus-zaporizkoi-oblasnoi-klinichnoi-likarni-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top