В Запоріжжі відбулося перше засідання по справі, щодо обрання Боговіна “головою”

Про це повідомив депутат Сергій Лишенко на своїй сторінці в соцмережі.

Засідання відбувалося сьогодні, 8 лютого, в Запорізькому районному окружному адміністративному суді о 14:00. Депутатів не допускали до зали суду. За словами пана Лишенка, відбувається затягування справи, щоб позбутися резонансу серед населення та журналістів. Тобто, спустити справу, дочекавшись, коли вщухне інтерес до неї.

Ще один момент: справа стосується безпосередньо посадовців Запорізької обласної ради та посадовців Запорізької обласної державної адміністрації. Під час розгляду будуть розбирати докази й участь в справі багатьох людей, тож ще одна причина затягнути справу, щоб вона не набула розголосу.

Депутатів ЗОР не запрошують на засідання заздалегідь, або перешкоджають їх присутності. Голова ЗОР Олена Жук особисто підписала документ, яким депутатам не дають змоги бути присутніми у залі.

Наступне засідання в справі відбудеться 18 лютого о 14:00 у тому самому суді.

Читайте також: Водій 81-ї маршрутки, що скоїв ДТП в якому постраждали люди, сам прийшов до поліції

Сообщение В Запоріжжі відбулося перше засідання по справі, щодо обрання Боговіна “головою” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-vidbulosja-pershe-zasidannja-po-spravi-shhodo-obrannja-bogovina-golovoju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top