В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

У Запоріжжі обрали юних зірок художньої гімнастики

У спортивному комплексі «Будівельник» відбувся Всеукраїнський  турнір  з  художньої гімнастики «АSTRA».

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

Як розповіли організатори, в турнірі взяли участь майже 200 спортсменів. Свої вміння та майстерність показали дівчата від 6 до 16 років із Запорізької області, Харкова та Дніпра. Вони змагалися за різними категоріями та у своїх вікових групах.

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

— На змагання приїхали дуже сильні дівчата, одна краща іншої.  Я навіть не очікувала. Журі оцінювало дівчат за всіма правилами, — розповіла тренер відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Хвиля» Яна Кондратова. — Нам є куди прагнути, завдяки підтримці «Запоріжкоксу» групи Метінвест ми розвиваємо свій турнір та рухаємось вперед.

тренер відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Хвиля» Яна Кондратова.

Змагання з художньої гімнастики «ASTRA» проходять вже в четвертий раз. Третій рік турнір відбувається за фінансової  підтримки ПрАТ «Запоріжкокс». Цього року на проведення турніру підприємство направило 60 тисяч гривень.

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

— Дуже приємно спостерігати, що художня гімнастика популярна у Запоріжжі. Адже після таких невеликих змагань діти входять у великий спорт. У 2017 році  «Запоріжкокс» взяв шефство над спортивною школою «Хвиля». Вже втретє  підприємство стає партнером турніру «ASTRA». Ми завжди підтримуємо юні таланти, які прагнуть розвиватися у спорті  та досягати великих  висот, — зазначив начальник соціального відділу ПрАТ «Запоріжкокс» Ігор Бабаріка.

начальник соціального відділу ПрАТ «Запоріжкокс» Ігор Бабаріка

Під час змагань дівчата показали гарні номери. Учасниці виступали з  різними предметами: м’яч, булава, обруч, скакалка. Журі було дуже складно визначити переможниць. Наймайстерніші учасниці отримали медалі, грамоти та подарунки від ПрАТ «Запоріжкокс».

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

Однією з них стала восьмирічна Мілана Бабенкова. Дівчинка зайняла перше місце у своїй віковій категорії.

-Я займаюся художньою гімнастикою вже  кілька років. Сьогодні мені сподобалось виступати, а ще дивитися номери інших учасниць. Художня гімнастика мені подобається, бо це красиво та пластично, — розповіла Мілана Бабанкова.

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

-Коли ми привели Мілану на гімнастику, думали, що це просто для її здоров’я. З чотирьох років вона активно виступає та серйозно тренується. Мілана брала участь вже в 10-15 конкурсах. Художня гімнастика корисна для  здоров’я,  додає  дочці грації, впевненості в собі, дисциплінує, — розповіла мама Мілани Валерія Пономаренко.

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

Ще одна учасниця змогла довести, що найкраща у своїй категорії. Перше місце журі також віддало восьмирічній Ані Михайленко.

-Я рада, що перемогла. Сьогодні я  виступала зі стрічкою та обручем, але найлегше виступати зі скакалкою, бо там легкі елементи та малюнки. Мені подобається художня гімнастика, бо в ній можна досягти успіху, — зазначила Аня Михайленко.

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

Мама Ані розповіла, що дівчинка займається художньою гімнастикою з трьох років. Турнір «ASTRA» — не перше її  змагання. У дівчинки вже є дев’ять медалей.

— Завдяки  гімнастиці дочка стала більш цілеспрямованою. Гімнастика дає Ані  фізичну активність, зміцнює здоров’я . Їй подобається брати участь у змаганнях, вона прагне вдосконалити свої вміння. Сьогодні Аня зайняла перше місце, я дуже пишаюся нею, — розповіла Ганна Михайленко.

В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики

Нагадаємо, в цьому році компанія Метінвест відзначає своє 15-річчя.

робимо українське спортивне м
Читайте також: В Запорожье состоялся детский футбольный турнир — фото

Фото специально для «Индустриалки» подготовил Богдан Самойлов 

Сообщение В Запоріжжі відбувся турнір з художньої гімнастики появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporizhzhi-vidbuvsya-turnir-z-hudozhnoyi-gimnastiki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top