В Запоріжжі військові стримують наступ ворога, змушують його відступати й беруть полонених

На Запоріжжі сили оборони в окремих районах продовжують стабілізувати ситуацію, стримують ворога, який намагається просуватися на Запоріжжя, а на окремих напрямках змушують рашистів відступати.

Про це повідомляє речник ЗОВА полковник ЗСУ Іван Арєф’єв.

Водночас з тим, рашисти продовжують вчиняти дії у порушення норм міжнародного гуманітарного права, а саме вогнем артилерії, ударами ракет та авіації цілеспрямовано знищюють інфраструктуру населених пунктів у Бердянському, Мелітопольському, Василівському та Пологівському районах.

Через проблеми з логістичним забезпеченням рашисти намагаються поповнити свої запаси палива, вилучаючи його у цивільного населення та аграріїв. Також окупанти хаотично мінують місцевості та знищують сільськогосподарську техніку, що ставить під загрозу початок посівної кампанії в області.

Іван Арєф’єв підтвердив, що підрозділами Запорізької ТРО під час проведення відпрацювання одного з селищ, де окупанти відступили, взято у полон двох військових з 503 мотострілецького полку Північнокавказького військового округу рф. Окупанти, дагестанці за походженням, переховувались від ЗСУ у підвалі та були розгублені і перелякані та самі здалися.

Слава Україні!

Источник: https://forpost.media/vijna/v-zaporizhzhi-viyskovi-strymuiut-nastup-voroha-zmushuiut-yoho-vidstupaty-y-berut-polonenykh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top