В Запоріжжі збираються виділити 10 мільйонів гривень на реконструкцію моргу

Вчора, 19 грудня, відбулося засідання постійної комісії з питань медицини в Запорізькій обласній раді.

Одним з питань порядку денного була реконструкція будівлі моргу при Запорізькій обласній клінічній лікарні. Так, ще в 2019 році будівлю за адресою м. Запоріжжя, вул. Оріхівське шосе, 10-А, передали у власність КУ «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи». Передбачалось що вже в 2020 році на її реконструкцію виділять 10 мільйонів гривень. Але пандемія внесла свої корективи, та заплановані гроші були перенаправлені на боротьбу с коронавірусом.

Тож в цьому році комісія вирішила виділені кошти повернути на реконструкцію, тим паче, що морги Запоріжжя мають велике навантаження під час пандемії, і реконструкція ще одного – важлива справа.

“Розглянувши цю проблему – суттєве збільшення навантаження на установу в період пандемії і неможливість працювати в старих приміщеннях, розташованих в житловому масиві, – депутати погодились із необхідністю повернутися до питання фінансування реконструкції будівлі на Оріхівському шосе”, – повідомляє сайт Запорізької обласної ради. 

Читайте також: Незахищені верстви населення мають отримувати субсидію, – Ігор Артюшенко

Сообщение В Запоріжжі збираються виділити 10 мільйонів гривень на реконструкцію моргу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-zbirajutsja-vidiliti-10-miljoniv-griven-na-rekonstrukciju-morgu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top