В Запоріжжі жінка відгамселила власного сина просто посеред дитячого центру

Жінка кілька разів поцілила у маленького хлопчика руками, а потім ще й ногами. Відео вже наробило галасу в соцмережах. Втім згодом молодиця опублікувала звернення на власній сторінці в соцмережі, де розповіла про причини своєї поведінки.

Кадри зафільмували камери відеоспостережння одного з торговельних центрів у Запоріжжі. На ньому видно, як жінка лупцює маленького хлопчика.

Жінка наносить кілька ударів у тулуб спочатку руками. Потім починає бити ногами. Хлопчик добряче отримує у спину. Схожі удари у професійному спорті називаються лоу-кік. Але на цьому відео не суперники на ринзі, а мати з власним сином в дитячому центрі. Ця жінка одна зі співробітників дитячого центру. Вона попросила не показувати її обличчя. Каже, початку побиття не бачила, але почула крики.

Співробітники дитячого центру кажуть — ця жінка приходила сюди з власним сином неодноразово. Втім агресії раніше не помічали. Того дня викликали поліцію. Саме по приїзду правоохоронців запал агресії жінки звівся до мінімуму.

Співробітники центру відпочинку кажуть, хлопчик поводив себе по чоловічому, хоча й добряче злякавсь агресії з боку матері.

Пізніше в мережі з’явилась інформація, ніби то ця жінка веде власний відео-блог. А його тематика стосується, тільки но вдуматись, виховання дітей!!!Подейкують, що в цієї жінки двоє малих. А буквально за кілька годин після розголосу побиття дитини, жінка записала відеозвернення .

Мовляв, такі дії з власного боку — це лише елемент виховного процесу. А на те що здали нерви є свої причини.

В той же час запевняє, з хлопчиком все добре. Відео вже бачили і працівники соціальних служб.

Працівники управління у справах дітей вже звернулись до поліції. Запевняють, жінка повинна відповісти за скоєне.

Відповідно до Закону жінці загрожує адміністративна відповідальність — штраф у 120 гривень. Коли її розшукають, родину візьмуть на контроль.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizhzhi-zhinka-vidgamselila-vlasnogo-sina-prosto-posered-dityachogo-tsentru/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top