В Запоріжжі звільнили секретаря міської ради

Анатолія Куртєва звільнили із посади секретаря Запорізької міської ради.

Секретарем міської ради Запоріжжя Анатолій Куртев став у квітні цього року. Його на посаду висунула пропризедентська партія «Слуга народу» по квоті.

Під час травневої сесії в пана Куртєва виник конфлікт із міським головою Володимиром Буряком. Це сталося через те, що Куртєв намагався внести з голосу пропозицію про переросподіл постіних депутатських комісій Запорізької міської ради.

Про звільнення з посади секретаря повідомила газета «Запорізька Січ» з посиланням на власні джерела. Журналісти видання кажуть про те, що:

Як з’ясувалося, чиновник вніс у декларацію неправдиві відомості, а отже, порушив законодавство, зокрема Закон України «Про запобігання корупції» не пройшовши таким чином спеціальну перевірку, яку проходять усі посадовці. Зокрема, він надав неправдиві відомості щодо права власності на земельну ділянку площею понад 760 кв. м. Зважаючи на ці факти, мер Запоріжжя зобов’язаний був повідомити про це відповідні правоохоронні органи (прокуратуру та поліцію) та звільнити Анатолія Куртєва з посади.

Ймовірно що нового секретаря оберуть на сесії міськради 30 червня шляхом таємного голосування.

Читайте також: Запорізький комбінат оштрафували на 272 гривні за порушення в роботі фільтрів

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-zvilnyly-sekretaria-miskoi-rady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top