Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Де на Запоріжжі ворог посилює угрупування військ та концентрує зусилля…Загарбники фосфорними бомбами обстріляли мирне село у Запорізькій області —…На Запоріжжі піротехники знищили снаряди від «Урагану»: оперативна інформація від…В Запорожье волонтеры восстановили дом учительницы, который пострадал от ракетного…Появилось приложение, в котором можно объявить поиск пропавших во время…Минулої доби найбільші втрати ворога спостерігалися на Слов’янському, Криворізькому та Запорізькому…Втрати ворога на запорізькому напрямку зрослиЯк антисемітський фейк Лаврова про Гітлера наблизив появу у ЗСУ…У промисловому районі Запоріжжя зіткнулися два «Ланоса» — постраждали людиСБУ ліквідувала схему розкрадання гуманітарної допомоги, яка призначалася військовим

В Запоріжжі з’явиться інноваційний навчальний центр європейського рівня

У Запоріжжі з’явиться інноваційний навчальний центр з підготовки машиністів крана

Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти (в Заводському районі) потрапив в число переможців конкурсу від Міністерства освіти та науки України та отримав грошовий грант в 1 млн 700 тис. грн. За ці гроші на базі навчального закладу створять інноваційний навчальний центр за професією Машиніст крана металургійного виробництва та Слюсар-ремонтник.

Майбутній навчальний центр для підготовки машиністів крана — далеко не перший, створений на базі запорізького училища. Раніше тут з’явилися навчальні центри з підготовки зварювальників та електромонтерів.

центр підготовки електромонтерів

Навчальний центр буде складатися з трьох основних об’єктів: навчального кабінету, полігону та слюсарної майстерні (оскільки спеціальність інтегрована — учні набувають відразу дві професії — машиніста крана і слюсаря-ремонтника). За грантові кошти планують купити мультимедійний тренажер, проектор з мультимедійною дошкою, ноутбуки та інше обладнання.

— Ми плануємо переобладнати кабінет спецтехнологій кранових машиністів, оновити полігон. Це дасть можливість готувати фахівців більш широкого профілю. Всі наші нововведення ми узгоджуємо з нашими основними замовниками кадрів — комбінатом «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетривом», «Титано-магнієвим комбінатом», «Дніпроспецсталлю». Професія кранового машиніста — одна з найбільш затребуваних. Тільки на підприємствах Групи «Метінвест» потреба в них становить близько 70-80 осіб щорічно. А є й інші підприємства. Загальна потреба запорізького ринку — близько 100 осіб на рік. До того ж, в нашому центрі зможуть отримати професію не тільки вчорашні школярі. Це можуть бути і люди, які стоять на обліку в центрі зайнятості і хочуть освоїти нову професію, — розповів Володимир Полухін.

Володимир Полухін

Нагадуємо, що Запорізький політехнічний центр та підприємства Групи Метінвест пов’язує багаторічне партнерство і навіть дружба. Саме завдяки підтримці таких підприємств як «Запоріжсталь» і «Запоріжвогнетрив» на базі навчального закладу з’явилися навчальні центри для підготовки зварювальників, електромонтерів і багато іншого.

навчальні центри для підготовки зварювальників

— Навчальні центри ми обладнали за рахунок державної субвенції та дольової участі запорізьких підприємств Групи Метінвест. Наприклад, в створення Центру по підготовці зварників ми додатково вклали ще 800 тис. грн — це кошти від виробничої практики учнів і допомога від «Запоріжсталі» та «Запоріжвогнетрива». Наші основні підприємства-замовники вкладають гроші в нас, тому що так вони вирішують питання кадрового забезпечення. Це щастя, що у нас є такі помічники, — поділився Володимир Полухін.

За словами начальника відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексія Бакалова, саме від якості освіти в першу чергу залежить те, наскільки успішно молодий спеціаліст буде працювати на підприємстві.

Олексій Бакалов

— Інвестиції у профільне навчання – це, передусім, інвестиції в майбутніх співробітників. Керуючись цим принципом, запорізькі підприємства Метінвесту спрямовують максимальні зусилля на розвиток та модернізацію матеріально-технічної бази навчальних закладів. Щороку наші інвестиції в підтримку та модернізацію Запорізького політехнічного центру профтехосвіти складають близько 1 мільйона гривень. Все це спрямовано на покращення та підвищення ефективності процесу навчання, — зазначив Олексій Бакалов.

За умовами програми проект на 70% буде фінансуватися з коштів державного бюджету, а на 30% — з місцевого.

— Для нашого регіону і економіки країни в цілому дуже важлива саме промисловість. А промисловість не працює без фахівців. Наш політехнічний центр дуже якісно підходить до підготовки кадрів. Він налаштований на працелаштування молоді на промислових підприємствах нашого регіону, зокрема, комбінату “Запоріжсталь”. Іноваційний навчальний центр потрібен нам для того, щоб наші фахівці могли працювати на сучасному виробництві. В рамках програми політехнічний центр отримав грант в 1 млн 700 тис. грн. Згідно програми 70% з цих коштів надає держава, 30% — місцевий бюджет. Це дуже важливий проект. Вважаю, що це тільки початок, і ми і надалі будемо розвивати наші професійно-технічні заклади, — розповів заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Анатолій Пустоваров.

Зазначимо, що Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти — одне з провідних навчальних закладів в регіоні. На початок навчального року. Кожного року він випускає близко 500 молодих спеціалістів, які працевлаштовуються на промислові підприємства нашого регіону.

Читайте також: У Запоріжжі відкрився Центр кар’єри Метінвест

Сообщение В Запоріжжі з’явиться інноваційний навчальний центр європейського рівня появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporizhzhi-z-yavitsya-innovatsiyniy-navchalniy-tsentr-yevropeyskogo-rivnya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top