В запорізький частині хвилюючий ритуал пройшов без гостей — фото

Поповнення І-2021 військової частини 3026 НГУ присягнуло на вірність народу України

Військову присягу на вірність українському народові 17 липня склали 12 гвардійців.

частина 3026 НГУ

Усього під час проходження підготовки поповнення І-2021 на вірність народу України присягнули 75 військовослужбовців з різних куточків України.

Цьогоріч в стінах військової частини не було вітань та обіймів від друзів та батьківської підтримки військовослужбовцям.

частина 3026 НГУ

Проте була пряма трансляція для всіх охочих побачити цей важливий для бійців військовий ритуал. Таке проведення ритуалу було обумовлено заходами безпеки з метою запобігання поширення COVID-19.

частина 3026 НГУ

Перші новобранці прибули до військової частини на початку квітня. Протягом чотирьох тижнів новоспечені гвардійці навчалися основ військової справи — знайомилися зі зброєю, вивчали тактику та опановували принципи військової служби. Тепер, після складання присяги, військовослужбовці будуть розподілені по підрозділах для подальшого проходження служби.

частина 3026 НГУ

Теплі слова від батьків, сестер, друзів та коханих читали бійці після кожної прямої трансляції присяги. Ці слова підтримки стали для них дуже важливими.

частина 3026 НГУ

Завершився захід проходженням підрозділу урочистим маршем під звуки військового оркестру. Незабутнє враження залишило на оточуючих виконання державного гімну солдатом Владиславом Біжко, який з дитинства захоплюється музикою та вокалом.

частина 3026 НГУ

— Запам’ятайте сьогоднішній день як особливий. Це означає, що ви робите відповідальний крок у своєму житті, присвячуєте себе службі українському народові. Впевнений, тут формується духовна міць та високий рівень морально-психологічного стану кожного гвардійця, адже духовний потенціал воїна дуже важливий для діяльності бойового підрозділу», – наголосив командир військової частини підполковник Сергій Щербина.

ритуал

Після складання присяги солдат Олександр Богатий поділивсь своїми враженнями: «Для мене цей день є знаковим, адже Військова присяга – це не просто набір слів, це момент єднання з українським народом, дія, що породжує рішучість, живить патріотизм та загартовує волю».

частина 3026 НГУ

Читайте також: В Запорожье военнослужащих поздравили наградами и концертом

Джерело: сторінка військової частини 3026 НГУ в соцмережі

Сообщение В запорізький частині хвилюючий ритуал пройшов без гостей — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporizkiy-chastini-hvilyuyuchiy-ritual-proyshov-bez-gostey-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top