В Запорізькій міській раді підняли питання, щодо нецільового використання коштів Департаментом туризму ЗМР

Депутат Запорізької міської ради В’ячеслав Зайцев, сьогодні, 24 лютого, під час четвертої сесії міськради підняв питання стосовно відео, яке директорка Департаменту туризму ЗМР Катерина Сімонова виклала на офіційному каналі департаменту. Відео власних суджень про політику, роботу журналістів, тощо, але не про власне туризм у Запоріжжі. Відомо, що на відеоматеріали для туристичного департаменту міста, було виділено у сукупності біля 200 тисяч гривень. Сума була розбита на більш дрібні, аби поза конкурсом провести закупівлі через Прозоро.

Депутатів та спільноту обурило те, що в кадрі жінка розмовляє російською і курить кальян. А за двадцять хвилин відео про туризм у Запоріжжі йдеться лише менш як дві хвилини. В’ячеслав Зайцев запропонував створити комісію, яка розгляне доцільність використання коштів департаментом.

Протокольним дорученням міського голови питання передали профільній комісії, яка має розглянути його, провести бесіду з директоркою Департаменту туризму, вивчити документи, що стосуються справи, і винести рішення на березневу сесію.

Читайте також: Запоріжанка, для якої косметична процедура закінчилося травмами, попереджає інших про небезпеку (ВІДЕО)

Сообщение В Запорізькій міській раді підняли питання, щодо нецільового використання коштів Департаментом туризму ЗМР появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%80%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8/v-zaporizkij-miskij-radi-pidnjali-pitannja-shhodo-necilovogo-vikoristannja-koshtiv-departamentom-turizmu-zmr.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top