В Запорізькій міськраді депутатам пропонують зробити видатки на аеропорт та “Запоріжелектротранс”

В Запорізькій міській раді триває друге пленарне засідання другої сесії. Сьогодні, 23 грудня, окрім обрання секретаря та заступників міського голови, депутати мають затвердити бюджет міста на наступний рік.

Серед видатків, які мають затвердити депутати, є й цікаві. Так, наприклад, на Міжнародний аеропорт Запоріжжя, а саме на ремонтні роботи інфраструктури довкола аеропорту, планують виділити 139 203 075 гривень. Ці гроші планують виділити виключно з міського бюджету.

КП “Запоріжєлектротранс” також має отримати чималу суму – 500 626 014 гривень. Це також видатки саме з міського бюджету, без участі інвесторів. Левова частка з цих грошей – фінансова допомога підприємству – 342 944 503 гривень. В цю суму входять зарплати працівників електротрансу, хоч і не поточнюється скільки саме з цих грошей піде на оплату праці.

Читайте також: На “сесії” Запорізької облради депутати заявили про фальсифікацію результатів голосування

Сообщение В Запорізькій міськраді депутатам пропонують зробити видатки на аеропорт та “Запоріжелектротранс” появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkij-miskradi-deputatam-proponujut-zrobiti-vidatki-na-aeroport-ta-zaporizhelektrotrans.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top